Korkmaz Panel

KORKMAZ PANEL Hijyenik ve Soğuk Oda Panelleri

divider icon

1995 yılı itibari ile havalandırma, iklimlendirme, paslanmaz hastane ekipmanları, hijyenik ve soğuk oda panelleri imalat ve taahhüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız CE, TSE- HYB-212, TSE-HYB-258, ISO 9001:2008, ISO 9001:2008,TSEK,standartları normlarına uygun olarak ürettiği ürünlerle, gelişen şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurtiçinde ciddi referanslar elde etmiştir. Bu referansları müşteri memnuniyet odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almasını sağlamıştır.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde; firmamız yapmakta olduğunuz ürünlerde, alanımız dâhilinde parça ve çözümler üretmek, projelerinizde yine alanımız dâhilinde görevler almak, ürün yelpazemizde bulunan veya isteğinize özel üretilecek olan ürünlerde size ürün tedariği sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Uluslararası pazarda marka olgusunu oluşturmuş kalitesi ve güvenilirliğini tescillemiş kendi markası ile dünyanın farklı yerlerinde ürünler ürettiren ,hizmetler gerçekleştiren bir yapıyı kurmuş ,ülkesine katma deger kazandıran ,yaptığı işlerle ve yapacağı işlerin en iyisi olarak alınıp bu paydada müşteri ve çalışan memnuniyetini kurmuş bulunduğu sektörlerde her zaman en öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Gelişimin gereksinimlerini takip eden araştırmacı ve gelişimci yönlerimizi hızlı aksiyonlar alıp kararlılığımızla uygulayabilmemiz firmamızı sektörlerinde en tecrübeli ve rekabetçi firmaların yanında almıştır. Bunu müşteri memnuniyet odaklı aynı zamanda çalışan memnuniyeti ve gelişimine katki sağlayarak yerine getirmiş olup,çevremize insan sağlığına ,toplumsal hayata ve enerji kullanımına değer katıyoruz.

Dan fazla20 Yıllık Deneyim

funfact icon
Tamamlanmış Proje
funfact icon
Mutlu Müşteri
funfact icon
%
Teknik Servis Garantisi